زندگی هوشمند و پویا: به روش شما

یكي ديگر از همايش هاي گروه آواژنگ اين بار با نام “زندگي هوشمند و پويا: به روش شما” و جهت اطلاع رساني اختصاصي كامپيوترهاي همراه گيگابايت در تاريخ ۱۷ آبان ۸۵ در تالار قدس هتل آزادي برگزار شد.
در اين همايش كه از ساعت ۱۸ الي ۲۴ ادامه داشت تعدادي از همكاران و نمايندگان گروه آواژنگ از سراسر ايران و تعدادي از مديران بخش هاي دولتي و خصوصي نيز حضور داشتند.
در قسمتي از سالن همايش نمايشگاهي از آخرين و جديد ترين نوت بوك هاي گيگابایت نيز جهت بازديد مدعوين آماده شده بود كه كارشناسان نيز جهت پاسخگوئي به سوالات حضور داشتند و توضيحات كامل در خصوص فن آوري هاي جديد و اختصاصي نوت بوك هاي گيگابايت را به اطلاع بازديدكنندگان رساندند.
پس از بازديد مدعوين از نمايشگاه و كسب اطلاعات اوليه در خصوص نوت بوك هاي گيگابايت، در حدود ساعت ۱۹ مراسم را شروع شد، و آقاي باقر بحري مدير عامل شركت آواژنگ سيستم و رئیس کمسیون سخت افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای، پس از خوش آمدگوئي به حاضرين از طرف گروه آواژنگ، عرضه این دسته از محصولات با قیمتی مناسب، با گرایش قیمتی رو به پایین و با کیفیت خدمات بالا را از اهداف اصلی شرکت آواژنگ دانست.
در ادامه خانم کلی ليو مسئول فروش منطقه ای شرکت G-Style تایوان در رابطه با این شرکت گفت: شرکت G-Style یکی از شرکت های تابعه گیگابایت تکنولوژی است که در سال ۲۰۰۵ به صورت شرکتی مجزا با نام G-Style با هدف تولید و فروش نوت بوک های Gigabyte و ارائه سرویس به مصرف کنندگان این سری محصولات تاسیس شد.
پس از آن يكي از كارشناسان شركت آواژنگ سيستم، آخرين اطلاعات در مورد آنتي ويروس هاي كسپرسكي را مطرح كرد و همچنين مطالبي در مورد نحوه گارانتي و شرايط خدمات پس از فروش نوت بوك هاي گيگابايت، به عنوان مزيت رقابتي اين كالا در بازار ايران توسط يكي از كارشناسان فني شركت خدمات آواژنگ مطرح شد.
پس از پذيرائي، آقاي بحرالعلوم مديريت دپارتمان نوت بوك شركت گلدن سيستمز اقدام به ارائه توضيحاتي جامع در خصوص اطلاعات فني، روند توليد و اجزاء داخلي نوت بوك پرداختند.
پس از سخنراني آقاي بحرالعلوم، در مراسم قرعه كشي تقريبا به نيمي از حضار به رسم يادبود هدايايي داده شد و سپس از فعالين فروش و ماركتينگ نوت بوك گيگابايت در ايران به رسم يادبود قدرداني به عمل آمد كه اهداء هدايا توسط مديران گروه (جناب آقاي جليليان مديريت عامل شركت آواژنگ، جناب آقاي بحري مديريت عامل شركت آواژنگ سيستم، سركار خانم طهماسبي مديريت عامل شركت خدمات آواژنگ) صورت گرفت كه ايشان نيز به نوبه خود از حضار و نمايندگان و همكاران زحمتكش در بخش دولتي، نميه دولتي و خصوصي تشكر و قدرداني كردند.
در پايان با صرف شام از مهمانان پذيرائي به عمل آمد.
ارائه شده در سایت شرکت آواژنگ