ایرانی ها با پرچم امارات در جیتکس حضور یافتند

حضور شرکت های ایرانی با نام شرکت های اماراتی در نمایشگاه جیتکس امسال
خوشبختانه یا متاسفانه در غرفه بسیاری از شرکت‌های خارجی، افراد ایرانی به عنوان مدیران و کارشناسان اصلی حضور داشتند و با وجود کمتر بودن شرکت‌های ایرانی نسبت به سال گذشته اما حضور ایرانیان قابل قبول بود.
باقر بحری رئیس کمیسیون سخت افزار نظام صنفی رایانه‌یی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ارتباطات و فناوری اطلاعات (سیتنا) اظهار داشت: امسال به دلیل وجود ثبات سیاسی در منطقه، استقبال از جیتکس توسط کشورهای بزرگ دنیا بیشتر شده بود.
وی با بیان اینکه تعداد غرفه ملیت‌های مختلف نسبت به سال گذشته بیشتر شده بود، گفت: آمریکا و آلمان نیز در این نمایشگاه حضور یافته و شرکت کنندگان به صورت کشوری در این نمایشگاه حضور یافته بودند.
بحری حضور رهبران شرکت های عظیم IT را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: این امر نشان دهنده توجه ویژه به نمایشگاه امسال و پیشرفت آن است.
وی ازحضور شرکت‌های ایرانی با نام شرکت‌های اماراتی در این نمایشگاه خبرداد و گفت: شرکت های سخت افزاری با گرایش های متفاوت و دستاوردهای مختلف بخش وسیعی از نمایشگاه جیتکس را تشکیل داده اند.
وی اظهار داشت: نمایشگاه جیتکس با وجود تمام امکانات قابل دسترسی برای پیشرفت سخت افزار، گسترش بازار و توسعه، نزدیکترین و کم هزینه ترین مکانی است که ایرانیان می توانند به دستاوردهای روز دنیا دسترسی یابند.
بحری گفت: کمیسیون سخت افزار برنامه خاصی برای این نمایشگاه نداشته و امیداواریم با برگزاری مناسب الکامپ در کشور خودمان که البته دور نمای خوبی برای آن پیش بینی نمی کنیم فرصت خوبی برای عرضه امکانات در ان داشته باشیم.
ارائه شده در سیتنا