سیستم موقعیت‌یابی و ذخیره‌سازی مسیر حرکت ویژه افراد و خودروها به بازار عرضه می‌شود

مدير عامل آواژنگ سيستم گفت: در ماه آينده سيستم شناسايي و رديابي افراد (GPS) با نام تجاري ره‌‏آوا به بازار عرضه مي‌‏شود.به گزارش خبرنگار ايلنا, مهندس باقر بحري، مديرعامل شركت آواژنگ سيستم در يك نشست خبري، با بيان اين مطلب، اظهارداشت: سيستم ره آوا از جمله محصولات آواژنگ سيستم است كه با توجه به ضرورت استفاده و كاربرد آن در جامعه با قيمت حدود ۱۵۰هزار تومان طي چند هفته آينده به بازار عرضه مي‌‏شود. وي سيستم GPSره‌‏آوا را يكي از روش‌‏هاي مختلف ره‌‏گيري عنوان كرد كه براي شناسايي موقعيت وسايل نقليه، پرسنل و مرسولات به كار مي‌‏رود.
بحري، اين تكنولوژي را ابزاري كارآمد براي تصميم‌‏گيري و كنترل‌‏هاي مديريتي دانست و تصريح كرد: اين سيستم تاكنون در بسياري از شرايط محتلف آزموده شده و توانسته ابزار دقيق براي مديريت و نظارت بر عملكرد ناوگان حمل ونقل و پرسنل را فراهم كند. او به طراحي اين محصول در دو اندازه كوچك(كمي كوچكتر از يك قوطي كبريت!) براي استفاده‌هاي شخصي و ديگري در اندازه‌ي بزرگتر براي استفاده در ناوگان‌هاي جاده‌اي اشاره نمود.
همچنين؛ در اين نشست نيما مختارزاده، قائم مقام مدير عامل و مدير بخش اتوماسيون و سيستم‌‏هاي شناسائي و رديابي آواژنگ سيستم ، در خصوص ضرورت استفاده از اين سيستم با تاكيد بر فوايد پنجگانه استفاده از كامپيوتر در امور مختلف يعني سرعت، دقت، امنيت، كيفيت و سهولت، يادآور شد: اجراء سيستم‌هاي مكانيزه شناسائي نظير باركد,RFID ,سيستم ثبت و انبارش اطلاعات كالاها در زنجيره خطوط توليد و توزيع، بايگاني اسناد و انبارداري نوين در ادامه ارايه راهكارهاي فراگير آواژنگ سيستم به مشتريان خود ميباشد.
وي گفت : ازجمله استفاده كنندگان از سيستم ره آوا بسياري از شركت هاي خدماتي ميباشند كه همواره براي افزايش كيفيت در ارايه سرويس‌هاي خود نياز به بازكاوي عملكرد ناوگان حمل و نقل خود داشته و با تحليل نتايج حاصل از گزارشاتي كه نرم افزار اين سيستم برايشان فراهم مي‌اورد. و بكارگيري آن در طراحي روش هاي جديد مي تواند آنان را به انجام بهتر كارهايشان كمك رساند.
وي تصريح كرد: بكارگيري اين سيستم در خودروهاي ويژه حمل پول، خودروهاي امدادرسان و ديگر وسايل حمل و نقل ضمن افزايش سطح ايمني آن‌ها مي تواند از دوباره كاري‌ها كاسته و از صرف هزينه‌هاي بيمورد در اين سازمان‌ها جلوگيري نمايد.
لازم به يادآوري است با ارايه سرويس GPRS در ايران و از سوي شركت محابرات توانمندي‌هاي اين سيستم افزون گشته و كاربران با انتخاب مسيرهاي پيشنهادي از امكانات حديد اين سيستم بهره‌مند خواهند شد.
مختارزاده گفت : تمامي مراحل طراحي اين محصول توليدي با برخورداري از آخرين فن‌آوري‌هاي روز در آواژنگ سيستم انجام شده و اولين سري از آن به همراه گارانتي آواژنگ بزودي در شبكه توزيع ويژه‌اي ارايه مي گردد.
ارائه شده در سایت شرکت آواژنگ