آواژنگ به بازارهای جهانی گام می‌نهد

نشست خبري و اطلاع رساني گروه شركت‌هاي آواژنگ روز سه شنبه ۲۴ بهمن با حضور مديران عامل شركت‌هاي گروه و نمايندگان گيگابايت در كنار نمايندگان و مسوولان رسانه‌هاي كشور برگزار شد.
در‌اين نشست خانم Alva Liu مسوول بازاريابي و فروش منطقه‌اي شركت گيگابايت يونايتدبا بيان توضيحاتي در مورد عملكرد گيگابايت در سال ۲۰۰۶ و برنامه‌هاي گيگابايت يونايتد در سال ۲۰۰۷ پرداخت، همچنين وي سري S محصولات مادربرد گيگابايت و كارت‌هاي گرافيكي (VGA) با امكانات خنك سازي ( Silent Solution ) جديد گيگابايت را محصولاتي معرفي كرد كه در سال گذشته (۲۰۰۶) با توجه به نيازمندي‌هاي بازار طراحي و توليد شده است.
وي هدف اصلي شركت گيگابايت را توليد محصولات با كيفيت دانست و اظهار داشت: همزمان با عرضه محصولات گيگابايت در ساير نقاط جهان و كشور توليدكننده،‌اين محصولات براي مشتريان‌ايراني نيز عرضه مي‌شود.
خانم ليو خاطرنشان كرد: طي سال جاري ميلادي هدفمان توليد محصولات با استفاده از فرهنگ و زبان فارسي براي توجه بيش‌تر به نيازهاي مشتريان‌ايراني است. همچنين خبر افتتاح وب سايت فارسي گيگابايت در سال جديد نيز اعلام شد.
سپس باقر بحري، مدير عامل شركت آواژنگ سيستم به نمايندگي از مديران عامل گروه به بررسي عملكرد گروه آواژنگ در سال ۸۵ و برخي از برنامه‌هاي آتي گروه در سال‌ آينده پرداخت و در مورد فعاليت‌هاي هر يك از شركت‌هاي گروه مواردي را بيان كرد. مديرعامل شركت آواژنگ سيستم همچنين از محصول نوت بوك گيگابايت به عنوان يكي از محصولات جديد آواژنگ خبر داد و بيان كرد: هم‌اكنون براي ۳۵۰ نفر به‌صورت مستقيم در گروه آواژنگ اشتغال زايي شده است.
در ادامه‌اين نشست خبري، بيتا طهماسبي، مدير عامل شركت خدمات آواژنگ، با بيان‌اينكه طي سال‌جاري با ۳۰ درصد افزايش در كاركنان فني مواجه بوده‌ايم، متذكر شد: هم اكنون حدود ۷۰ درصد كاركنان‌اين شركت‌، كاركنان فني در حوزه IT هستند كه واحد تعميرات مادربرد ما نيز در سطح ۳ (سخت‌ترين و كامل‌ترين درجه فني گيگابايت) فعاليت مي‌كند.
وي از رشد ۴۰ درصدي كمي‌و كيفي در نمايندگي‌هاي سراسر كشور شركت خدمات آواژنگ خبر داد.
طهماسبي از برقراري حدود ۹۰ هزار تماس تلفني در تهران و ۲۱ هزار تماس از شهرستان‌ها طي سالجاري با بخش خدمات آواژنگ خبر داد و ارسال اطلاعات گارانتي محصول از طريق اس.ام.اس(SMS) و راه‌اندازي كيوسك اطلاع رساني را از برنامه‌هاي‌ آينده واحد خدمات آواژنگ دانست.
مدير عامل شركت خدمات آواژنگ با توجه به راه‌اندازي طرح پايلوت سيستم يكپارچه CRM (مديريت ارتباطات با مشتري)، از‌ايجاد‌اين سيستم ظرف شش ماه‌ آينده در تمام نمايندگي‌هاي آواژنگ خبر داد.
در ادامه باقر بحري، با اعلام همكاري آواژنگ سيستم با نيروي انتظامي‌در‌ آينده‌اي نزديك در مورد صدور جريمه‌هاي الكترونيكي در جمع رسانه‌هاي گروهي كشور، افزود:‌اين طرح به‌صورت مشترك و با همكاري نيروي انتظامي‌در راستاي جلوگيري و كاهش خطاهاي انساني در صدور برگه جريمه و نيز افزايش سرعت و كاهش اشتباه در‌اين زمينه اجراء خواهد شد.وي طرح صدور پاسپورت الكترونيكي، Car PC(رايانه در خودرو) و خدمات Off Line را جزو طرح‌هاي مشترك‌اين شركت با نيروي انتظامي‌جمهوري اسلامي‌اعلام كرد. وي همچنين از حضور گروه شركت‌‏هاي آواژنگ در نمايشگاه سبيت آلمان همراه با شركت ثناراي خبر داد و يادآور شد: در صدد هستيم با حضور در بازار جهاني به سمت صادر كردن‌ايده و افكار‌ايراني قدم برداريم.
بحري، با اشاره به انتخابات اتاق بازرگاني‌ايران كه در اسفند ماه انجام خواهد شد، نبود نماينده IT در‌اين اتاق را از جمله مشكلات بخش خصوصي عنوان كرد و افزود: تاكنون فناوري اطلاعات جايي در اتاق بازرگاني نداشته و هيچ كس نيز به معناي واقعي از IT در بازار‌ايران ديد درستي نداشته است؛ اما امسال و با همت سازمان نظام صنفي كشور، نماينده‌‏اي از‌اين بخش در اتاق بازرگاني معرفي شده تا IT جايگاه خود را در‌اين اتاق كه به نوعي مجلس بخش خصوصي است پيدا كند.
وي با بيان‌اينكه مهندس سعيدي، رييس سازمان نظام صنفي به عنوان نماينده‌اي بخش خصوصي حوزه IT به اتاق بازرگاني معرفي شده است، اظهار اميدواري كرد؛ كم‌‏كم فناوري در مجلس شوراي اسلامي‌نيز نماينده داشته و ارزش‌‏هاي فكري و پتانسيل معنوي در تشكيلات IT به ديگر جا‏هاي كشور نيز تسري پيدا كند. پس از آن كورش عباسي، مدير بازاريابي و روابط عمومي‌گروه آواژنگ با توجه به نياز مصرف‌كنندگان‌ايراني به ارتقا سطح علمي‌، به شرح فعاليت‌هاي متمركز روابط عمومي‌متمركز بر مصرف‌كننده گروه آواژنگ در سال ۸۵ پرداخت.
همچنين اعلام شد با معرفي برند فرهنگي- اطلاع رساني AvajangLife هويت جديدي به فعاليت‌هاي متمايز گروه آواژنگ در راستاي ارتباط با مصرف كنندگان در سال جاري داده خواهد شد.
گروه شركت‌هاي آواژنگ از چهار شركت آواژنگ، خدمات آواژنگ، آواژنگ سيستم و شركت سخت‌افزار آواژنگ تشكيل شده و در حال حاضر‌اين گروه داراي يك هزار فروشگاه و نمايندگي در سراسر كشور است.
ارائه شده در فناوران