تعامل با دولت برای حمایت بیشتر از حوزه سخت‌افزار افزایش می‌یابد

رئیس کمیسیون سخت‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، افزایش تعامل با دولت به منظور حمایت بیشتر از حوزه سخت‌افزار و IT را از جمله برنامه‌های سال آینده این کمیسیون دانست.
مهندس باقر بحری، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، اظهار داشت: برای بهتر شدن روند موجود و وضع شرکت‌های سخت‌افزاری در سال آینده، باید تعامل شرکت‌ها و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با نهادهای مرتبط بیش از پیش افزایش یابد، در غیر این صورت امیدوار نیستیم که سال آینده، چندان بهتر از امسال باشد.
بحری، سال ۸۵ را برای کمیسیون سخت‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، به دلیل عدم اختصاص بودجه لازم به IT و نبود تعامل مناسب، “خیلی” رضایت‌بخش ندانست.
رئیس کمیسیون سخت‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، در مورد حضور صرف ۱۲ نماینده ایران در نمایشگاه سبیت آلمان و عدم اجاره غرفه، خاطرنشان کرد: اساسا، شرکت‌های ایرانی در طول سال‌های گذشته نیز در نمایشگاه سبیت به عنوان بزرگترین نمایشگاه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، چندان قوی ظاهر نشده‌اند و امکانات وسیعی ندارند؛ البته این روند باید تغییر کرده و با “بازدید” از نمایشگاه‌هایی نظیر سبیت، با دستاوردهای جهانی آشنا شد.
ارائه شده در سیتنا