تشکیل ائتلاف همراهان ۲۰ در هاله‌ای از ابهام

شنیده می شود ائتلاف جدیدی به نام «همراهان ۲۰» در حال شکل گیری است.
فناوران- در این ائتلاف قرار بوده ۱۵ عضو شرکتی به همراه ۳ عضو فروشگاهی و ۲ عضو مشاور حضور داشته باشند. بر اساس شنیده ها این ائتلاف با محوریت شبنم طباطبایی نژاد و همراهی کاندیداهای سخت افزاری شکل گرفته است.
باقر بحری، محمد علی نیلفروشان و بیتا طهماسبی از جمله اعضای این ائتلاف هستند. همچنین عبدالمحمد بیدختی و علیرضا پورنقش بند نیز در این ائتلاف حضور دارد.
البته شنیده شده در این ائتلاف، ۶ عضو هیات مدیره فعلی سازمان که کاندیدا هستند نیز نام شان گنجانده شده بود که به دلیل مخالفت پرویز رحمتی، نام این ۶ نفر از این ائتلاف حذف شد.
همچنین شنیده شده علیرضا صالحی و سعید رجب زاده از ائتلاف انسجام نیز نام شان در این فهرست گنجانده شده بود که آنها نیز خواستار حذف نام شان از این فهرست شدند. دلیل مخالفت آنها عهدشان برای حضور در ائتلاف انسجام بوده است.
به این ترتیب تشکیل ائتلاف همراهان ۲۰ در هاله ای از ابهام فرو رفته و به نظر می رسد این ائتلاف نیامده از صحنه کنار می رود. اما نکته قابل توجه تلاش برخی کاندیداها برای تشکیل ائتلافی مستقل بوده که به نظر می رسد برخی از افراد که کاندیدا نیستند، علاقه ای به تشکیل فهرست جدید ندارند و هر جور شده قصد دارند جلوی این اتفاق را بگیرند.
ارائه شده در فناوران