معرفی رسمی رییس جدید کمیسیون سخت‌افزار سازمان نظام صنفی

بازار ديجيتال- نشست خبری کمیسیون سخت‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با حضور روسای جدید و سابق این کمیسیون برگزار شد.

در این نشست، باقر بحری، رییس جدید این کمیسیون به همراه حسین غروی رام، رییس سابق به بررسی دلایل جابه‌جایی در ریاست این کمیسیون پرداختند و همچنین برنامه‌های آتی این کمیسیون را نیز تشریح کردند.

به گفته حسين غروي رام، رييس سابق كميسيون سخت‌افزار سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران، انتخاب بحري براي اين سمت به دليل سابقه و نگاه عميق و بازتر بحري به مسائل و مشكلات صنف بوده و مطمئن است حضور بحري كمك مثمرثمري براي حل معضلات صنف خواهد بود.

وی گفت: در شرايطي كه بحري تمايل به صرف انرژي در كميسيون افتا داشت من پيشنهاد دادم كه ايشان كه فردي سخت‌افزاري است توان خود را صرف اين حوزه كند.

بحري نيز ضمن تشكر از زحمات رييس سابق اين كميسيون گفت، مهمترين برنامه‌اي كه براي اين حوزه در سازمان نظام صنفي دارم تقويت وحدت و انسجام در صنف و همچنين توسعه بازار است.

وی اضافه کرد: موضوعاتي مانند بحث استاندارد‌سازي كالاها، مشكلات و تعرفه‌هاي گمركي، بحث‌هاي بازرگاني و … موضوعات ديگري هستند كه تاكنون غروي رام به آنها پرداخته، ولي من نيز آنها را مد نظر قرار مي‌دهم.
گفتنی است گزارش کاملی از تغییرات در کمیسیون سخت‌افزار و همچنین مشکلات بخش سخت‌افزار در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای روز دوشنبه همین هفته در این صفحه منتشر شده بود.

ارائه شده در دنیای اقتصاد